KONST / Litografier / Färglitografi 14077480
nr 1407 7480
Örjan Wikström
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, 2 st, Signerad, yttermått inklusive ram: 56x45 ca
Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.
Utrop:
500 kr
måndag 5 juli 2021
kl 18:13:56
Örjan Wikström
Läs mer om Örjan Wikström